Wolfenstein: Youngblood sistem gereksinimleri ortalamanın üzerinde donanımları bünyesinde barındırıyor. Önceki oyunlarda da deneyimlediğimiz gibi yüksek performansa ihtiyacımız olacak, bu kesin olarak belli bir değer.

İlk olarak uyarmam gereken nokta, bildiğiniz üzere çok geniş ve detaylı ayar menüsü var. Ayarları ultra yaptığınız zaman son teknoloji ürünlerini dahi zorlayacaktır. Yani sistem seviyenize göre dengelemeli, çevre detayı gibi özellikleri kısmanız gerekebilir.

En aksiyon dolu deneyimi sunduğu ortada, tabi ki hareketliliği de beraberinde getiriyor. Yani, bizlere akıcı bir deneyim gerekli olacak. Bu yüzden, önerilen listedeki yapı değerlerine ve performansa ne kadar yakın olursak o kadar iyi olacaktır.

Önerilen listeyi incelediğimiz zaman üst seviye olan GTX 1060 görmekteyiz. Elbette bu ekran kartını destekleyecek ve düzgün şekilde besleyebilecek 16 GB RAM ve iyi bir işlemciye de sahip olmamız lazım.

Kısacası, en azından ortalamanın üzerinde donanımlara sahip olmalıyız. Kesinlikle düşük düzey için tasarlanmış bir oyun değil. Ayrıca sahip olduğumuz değerler yeterli olsa dahi, yukarıda bahsettiğim gibi ayarları fazla abartmayınız.

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i7-3770 4-Core 3.4GHz – FX-8350
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 770 – Radeon R9 290
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  55 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i7-4770 4-Core 3.4GHz – FX-9370
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1060 – Radeon RX 470 4GB
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  55 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.