We Were Here Too sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Atmosfer ve hikaye olarak birçok oyuncuyu memnun etmişe benziyor. Henüz yeni çıkış yapmasına rağmen, oyunu bitiren oyuncular DLC bekleyişine geçtiği için, 2 yeni ek paketi de mevcut. Tüm bunları gayet güzel bir yapıda birleştirmiş.

Biraz gerilim ve birazda araştırma-bulma-çözme gibi deneyimleri yaşattığı için, oyunu bitiren oyuncular olumlu incelemelerde bulundu. 526 inceleme sonucunda çoğunlukla olumlu olarak değerlendirildi. Bu gayet güzel bir başarı, hal böyle olunca hemen 2 tane DLC ek paketi de çıktı.

Genel grafik kalitesi iyi seviyede ve renklendirme yeteri kadar. Bu yüzden, oyunun ihtiyaç duyduğu gereksinimi biraz arttırmış.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, bazı düşük seviye sistemlerde bulunmayan özellikler görüyoruz. Türkiye piyasasında bulunana birçok düşük sistemde i3 işlemci ve 4 GB RAM bulunmamakta.

Eğer, sisteminiz minimum gereksinimlerden daha düşük ise, oyunu satın almanızı önermiyoruz. Rahat bir oyun deneyimi için 8 GB RAM, i5 işlemci ve hatırı sayılır GTX 750 Ti ekran kartı gerekmektedir.

We Were Here Too Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 2100
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 460
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7/10 64 bit
Depolama  5 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5 2500k
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 750ti
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7/10 64 bit
Depolama  5 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.