Warhammer Vermintide 2 sistem gereksinimleri açıklandı. Birkaç gün sonra sevenleri ile buluşacak oyun, son zamanların en iyi grafikli yakın dövüş FPS oyunu diyebiliriz. Çok ayrıntılı olmasının yanı sıra, harika grafikleri ve renklendirmeleri mevcut. Bu yüzden, yüksek gereksinim duyuyor.

Grafiklerin kaliteli olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Fakat, incelediğim ve araştırdığım kadarıyla iyi bir şekilde optimize edilmiş. Yani önerilen gereksinimde belirtilen erkan kartı testlerinde 10 üzerinde 10 puan almış.

Ayrıca yorumları okuduğum zaman, satın alan kullanıcıların, grafik ve optimizasyon bakımından bir şikayeti olduğunu görmedim. Steam üzerinde satışa sunulan oyunun, kısa sürede 1400 incelemesi yapılı ve çok olumlu olarak değerlendirildi.

Düşük seviye sistemler ne yazık ki bu oyunu oynayamazlar. Güçlü grafiği ve harika renklendirmeleri var. DX 11 desteğine ihtiyaç duyduğu için, muhtemelen oyunu açılmaz. Eğer sisteminiz aşağıda belirtilen minimum gereksinimlerden daha iyi değilse, bu oyunu satın almanızı önermiyoruz.

Rahat bir oyun deneyimi için GTX 970 ekran kartı gerekmekte. Bu ekran kartı, yapılan testlerde çok iyi sonuçlar verdi. Tabi ki, sadece bu model değil, aynı seviyede veya daha iyi ekran kartları da iyi sonuçlar verecektir.

Warhammer Vermintide 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-2300 @ 2.80 GHz / AMD FX-4350 @ 4.2 GHz
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  64-bit Windows 7, 64-bit Win 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Depolama  45 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 series
DirectX  Version 12
İşletim Sistemi  64-bit Windows 10
Depolama  45 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.