Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Gelecek haftalarda Steam üzerinden satışa sunulacak oyun, istediği düşük gereksinimler ile pek çok oyuncuyu etrafında toplayacağa benziyor. Özellikle de oynanış tarzı, oyuncularca beğeniliyor.

Genel grafik yapısı yüksek seviye değil, fakat etrafta çok efekt patlaması ve nesne sayısı var. Çoklu strateji savaşı olduğu için, nesne sayısı oldukça yüksek. Bu da, işlemcinin gereksinim seviyesini arttırıyor. Haritanın genişliği de, sistemi zorlayan en önemli özelliklerden bir tanesi. Bu tarz strateji oyunlarında, bu özellikler olması normal. Yeni nesil bir oyuna göre, gayet iyi oranda donanım gereksinimi duyduğunu söyleyebilirim.

Açıklanan listeyi incelediğimiz zaman, ne yazık ki bazı düşük seviye sistemlerin oyunu oynayamayacağını görüyoruz. Eğer donanım özellikleriniz, aşağıda listelenen minimum gereksinimlerden düşük ise, oyunu satın almanızı önermiyoruz.

Resmi olarak önerilen gereksinimlerin seviyesi orta seviye sistem diyebiliriz, bu yüzden orta seviye sisteme sahip oyuncular, oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 or equivalent
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTS 450 (2 GB) / AMD Radeon HD 5570
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Windows 7 / 10 (64-bit)
Depolama  2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5 or equivalent
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 760 (4 GB) / AMD Radeon R9 270X (4 GB)
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 10 (64-bit)
Depolama  4 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.