Warframe oyunu alanında en iyisi olarak görülen ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor, iyi bir optimizasyona sahip olduğu için pek çok sistem tarafından rahatlıkla oynanabilmektedir. DX9 desteklediği için düşük seviye sistemlerde oynayabilirler.

Steam üzerinden 180 bin inceleme sonucunda çok olum olarak değerlendirildi ve bu harika bir sonuç. Bunun yanında getirdiği yenilikler ile oyunun kalitesi bir hayli arttırdı. Gerek grafik, gerekse açık dünya haritası yenili olsun hepsi iyi optimize edilmiş şekilde geldi. Şahsen 210 saat Steam üzerinden oyun saatim var ve önceden denemediyseniz kesinlikle öneririm.

Şahsi Deneyim

Sistem 1: HP 1 GB GTX 840MX düşük seviye sistem ile yüksek ayarlarda gayet iyi bir oyun deneyimi yakaladık.

Sistem 2: Abra A5 11.1 – 16 GB DDR4 RAM, i7 7. nesil işlemci, SSD ve GTX 1050 ekran kartı ile maksimum grafik ayarları herhangi bir kasıntı yok, açık dünya haritasında harika bir deneyim sunuyor.

Açık dünya haritası gelmeden önce optimizasyon sorunları ve kasıntılar olacağından emindim. Fakat, tam tersine harika bir hazırlık ile geldiler. Bu kadar güzel grafikle bu işi başarmak bir hayli zor olsa gerek. Yapımcıları tebrik ediyorum, bu başarıları gerçekten hak ediyorlar.

Warframe Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600
DirectX  9.0c
İşletim Sistemi  Windows XP SP 3 or higher
Depolama  25 GB kullanılabilir alan

6 YORUMLAR

  1. Donma takılma yok ancak biraz lag varmış gibi göze takılıyormuş gibi gözüküyor başka bir sorunum yok. Ve kasamın içine 1 yıldır bakım yapmıyorum termal macunlarını fanların yağlarını vs değiştiğimde dahada performans alacağımı düşünüyorum.

    • Lag olmasının sebebi, göreve giriş yaptığınız oyuncuların sizden çok uzak ülkelerde yaşaması. Yani, göreve girmeden önce bir kurucu belirlenir, bu kurucu oyuncu sana yakın ise lagsız oynarsın. Bu yüzden tanıdıklar ile girmen gerekebilir.

  2. 4 GB Ram e8400 intel core duo işlemci 1 GB Ati Radeon 3650 var kasarmı ?

    Ekran Kartı : Ati Radeon 3650
    İşlemci (CPU) : E8400
    Bellek (RAM) : 4 GB

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.