Visual Out sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Basit şekilde kurgulanmış ve grafikleri oldukça düşük seviyede olan oyun, önümüzdeki hafta çıkış yapmayı planlıyor. Düşük seviye sistemler için yapılmış bir başka platform oyunu diyebiliriz, oynanış tarzı ile ilgi çekebilir.

Grafik olarak oldukça düşük seviyede, hatta yeni çıkan bir oyuna göre biraz daha iyi olmalıydı diyebiliriz. Fakat, MadameBerry Games LLC geliştiricinin, Steam üzerindeki ilk oyunu ve bir topluluk tarafından yapıldığını araştırdım, ne kadar doğru bilmiyorum.

Yinede oyun içerisinde bulunan mekanik fonksiyonlarda düşük seviyede, bu yüzden oldukça düşük seviye sistemlerde rahat bir şekilde çalışabilir.

Steam üzerinden satışa sunulacak oyun, sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Bunun yanında, RAM ve depolama alanı dışında diğer bilgileri paylaşmadı.

Bu yüzden, oyun grafikleri üzerinden fikir yürütmeye çalışacağız. Aslında 130 MB RAM gereksinim duyması bize pek çok şey açılıyor. Şuanda hayatta olan minimum düşük seviye sistemlerde 512 MB RAM bulunmakta. Buradan şunu düşünebiliriz, düşük sistemler bu oyunu rahat ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirler.

Visual Out Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Herhangi
Bellek  130 MB RAM
Ekran Kartı  Herhangi
DirectX  Herhangi
İşletim Sistemi  32 bit
Depolama  165 MB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.