Vicious Attack Llama Apocalypse sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Gayet iyi seviyede renklendirme ve grafiklere sahip olan oyun, size en iyi şekilde aksiyon deneyimini sunuyor. Genel olarak robotik savaş ve silahlara sahip, bunun yanında atmosfer ve bakış açısı gayet iyi duruyor.

Grafik ve renklendirme bakımından iyi seviyede olduğu için sistem özellik gereksinimi orta seviyenin biraz üstü sayılabilir. Özellikle patlama ve aksiyon anında bu çok daha belirgin oluyor. Düşman sayısı ve ayrıntı seviyesini de unutmamak gerek. Onlarca düşman üzerinize saldırıyor, hali ile sistem biraz daha zorlanıyor.

Geçtiğimiz gün Steam üzerinden satışa sunulan oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sistemlerin oynayamayacağını görüyoruz. Çünkü, minimum i5 işlemci, 6 GB RAM ve DX 11 destekli ekran kartına ihtiyaç duyuyor. Bu özellikle düşük sistemlerde mevcut değil.

Bu yüzden, düşük seviye sisteme sahip olan oyuncuların, bu oyunu satın almasını önermiyoruz. Orta seviye sisteme sahip oyuncular, ayarları belli bir seviye düşürerek, rahat bir şekilde oynayabilirler.

Vicious Attack Llama Apocalypse Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i5+
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  DX11+ with SM3 support
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8.1 / 10 (64bit)
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.