Unknown Fate sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Steam üzerinden satışa sunulacak olan oyun sadece minimum listeyi duyuruldu. Bu yüzden bazı konularda sınırlı bilgiye sahibiz, incelemeye başlayalım.

Gayet güzel bir aksiyon macera deneyimi sunuyor, fakat içerik olarak sınırlı yapıya sahip olabilir. Bu yüzden, karar vermeden önce bize ne sunduğunu ve ne istediğimizi iyi bir şekilde bilmeliyiz, yine de pek çok kullanıcının ilgisin çektiğini söyleyebilirim.

DX 9 desteklediği için pek çok düşük düzeydeki ekran kartı ile çalışacaktır, ayrıca yeni nesil ekran kartlarına da uyumlu halde. Burada dikkat edilmesi gereken temel özellik Windows 7 işletim sisteminden daha eski sürümlerde çalışmadığıdır. Bazı kullanıcılarımızı bu konuda uyarmak istiyorum, çünkü en çok hata yapılan konular arasın bu konuda var.

Bunun yanında ayrıntılı bir yapıya sahip değil, şahsen basit eğlence ve belirli seviye macera konusu olduğunu düşünüyorum. Yani mevcut donanımlarınızı olması gerekenden daha fazla zorlamayacaktır, elbette aşağıda bulunan minimum listedeki değerlerden bir adım daha iyisine sahip olmalısınız.

Akıcı bir deneyim için açıklanan listeden daha iyisinin gerekli olduğunu artık hepimiz biliyoruz, bundan dolayı kendi sistemimizin seviyesini iyi bilmeliyiz.

Geliştirici Notu: Minimum çözünürlük 1280 x 720.

Unknown Fate Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core 2 Duo, 2.2 GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GT 430, Radeon HD 5400 or HD4000, 1GB VRAM
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8.1 / 10
Depolama  5 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.