The Swords of Ditto sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Farklı bir yapısı olan ve bağımsız yapımcılar tarafından hazırlanan oyun, belirli seviye aksiyon ve macera deneyimi yaşatmakta. Tabi ki, temelinde RYO yani rol yapma oyunu yatmaktadır, ayrıca oldukça düşük sistem istiyor.

Oyunun grafik yapısı ve kaplama kalitesi oldukça düşük, fakat güzel bir renklendirme ve biraz ışık ile göze güzel görünecek kıvama getirmişler.

Yukarıdan sabit kamera açısı ile baktığımız için, sistemimizi çok zorlamıyor, bunun yanında geniş haritası sistemi zorlayan nedenlerden birisi olacak gibi.

Minimum gereksinimlerde Intel’in ilk i5 işlemcilerinden birisini görüyoruz, bazı i3 işlemciler daha iyi performans verebiliyor. Bu yüzden, Intel Core i5-3210M işlemcisine eşdeğer bir işlemciye sahip olmanız yeterli olacaktır, illaha i5 işlemciye sahip olmanıza gerek yok.

Pek çok düşük sistemde, aşağıda önerilen gereksinim listesinde bulunan donanımlar mevcut, kısacası düşük seviye sistemlerin rahatlıkla oynayabileceğini söyleyebilirim. Fakat, aşağıdaki listelerden daha düşük sisteme sahip olmadığınızdan emin olun.

The Swords of Ditto Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-3210M (2 * 2500
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  Intel HD 4000
DirectX  Belirtilmedi
İşletim Sistemi  Windows 7/8/8.1/10 x86/x64
Depolama  1 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Pentium G3250 ya da AMD Phenom 9850
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 460 (1024 MB) – Radeon HD 6850
DirectX  Belirtilmedi
İşletim Sistemi  Windows 7/8/8.1/10 x64
Depolama  1 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.