The Horus Heresy Betrayal at Calth sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Henüz sevenleri ile yeni buluşan oyun, temelinde aksiyon ve strateji barındırmaktadır. Kendi ordunuzu oluşturun ve savaşlarda galibiyet kazanın! Oynanış tarzı ile pek çok oyuncunun ilgisini çekeceğe benziyor.

Grafik kalitesi orta seviye diyebiliriz, fakat etrafta çok patlama ve ayrıntı seviyesi mevcut. Bu yüzden, düşük seviye sistemlerde sorunlar oluşacak.

Oyunun dosya boyutu minimum 30 GB ve oldukça ayrıntılı bir yapısı mevcut. Ayrıca, ekran içerisindeki karakter yani cisim sayısı da fazla. Birçok asker, patlama vb. efektler mevcut.

Uyarı: Oyun PC ve VR için optimize edilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Aşağıda paylamış olduğumuz özellik listesi sadece PC içindir, VR sistemini kapsamamaktadır. VR gereksinimi çok daha yüksek.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman düşük seviye sistemlerin sorun yaşayacağını ve rahat bir şekilde oynayamayacağını görüyoruz. Pek çok düşük seviye sistemde 4 – 8 GB RAM ve 1 GB Ekran Kartı bulunmamaktadır.

Bu yüzden, düşük seviye sisteme sahip oyuncuların, oyunu satın almalarını önermiyorum. Rahat bir oyun deneyimi için i5 işlemci, 8 GB RAM ve 4 GB GTX 770 eşdeğer veya daha yüksek seviyede ekran kartı gerekmekte.

The Horus Heresy Betrayal at Calth Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek  5 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GTX 460 1GB – AMD Radeon HD 5770 1GB
DirectX  Sürüm 11
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  30 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel® Core 2 Duo 3.0Ghz
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 770 4GB – AMD Radeon R9 290X 4GB
DirectX  Sürüm 11
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  30 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.