The Elder Scrolls V: Skyrim VR sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Yüksek seviye sistem isteyen VR teknolojisi için hazırlanmış olan oyun, bekleyenleri ile buluşmak için hazırlanıyor. Pek çok platformda çıkış yapan oyun, VR platformuna da çıkış yaptı.

VR için sıfırdan dizayn edilmemiş bir oyun olduğu için, pek çok oyuncu eleştiride bulundu. Bizim burada inceleyeceğimiz ise, hangi seviyede donanım gereksinimi istediğidir.

Bildiğiniz üzere VR teknolojisi yüksek sistem isteyen, kısa süre çalışabilen ve rahat oyun deneyimi düşük, henüz hazır olmayan bir teknolojidir. Tabi, gerçekçilik seviyesi oldukça yüksek. Kısacası, VR için çıkmış olan oyunlar yüksek seviye sistem oyunudur diyebiliriz.

Rahat bir oyun deneyimi için, kesinlikle önerilen gereksinimlere sahip olmalısınız. VR, şuan için bir lükstür ve yüksek sistem olmadan düzgün çalışmaz. Bu yüzden, düşük ve orta seviye sistemlerin bu oyunu satın almalarını önermiyorum.

İlave Not: Oyun VR için optimize edilmiştir, bu yüzden donanım gereksinimi ortalamadan daha yüksektir. Eğer oyun VR olmadan oynanabilirse, daha düşük seviye performans da yeterli olabilir.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-6600K or AMD Ryzen 5 1400
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 8GB
DirectX  Belirtilmedi
İşletim Sistemi  Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Depolama  15 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 5 1500X
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GeForce GTX 1070 8GB / AMD RX Vega 56 8GB
DirectX  Belirtilmedi
İşletim Sistemi  Windows 10 (64-bit)
Depolama  15 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.