State of Decay 2 sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Oyunun birinci bölümü çok beğenilen oyunun, yakın zamanda ikinci bölümü çıkıyor ve pek çok heyecanlı bekleyeni var. Grafikleri çok hoş görünüyor, bakalım bu grafikleri hakkıyla oynayabilecek sistem seviyesi neymiş.

Temelinde, aksiyon ve hayatta kalma deneyimini yaşatan oyun, geniş kitleye hitap ediyor. Şahsen, çok popüler bir yapıya sahip olacağını düşünüyorum. Çünkü, oldukça ilgi çekici ve güzel oyun içi videolar yayınlandı. Eğer, bekleneni karşılarsa, başarılara imza atabilir.

Oyunun grafik yapısı orta seviye ve biraz daha üstün. Geniş alanlara sahip olduğu için, bu grafik yeterde artar, daha iyi grafikli olursa harita yüzünden pek çok sistem kasbilir. Özellikle RAM ihtiyacı duyuyor, önerilen listede 16 GB RAM görmekteyiz. Etrafta işlenecek nesne sayısı çok olduğundan kaynaklı olabilir.

Oyun DX 11 destekli ve yüksek sistem istiyor, düşük seviye sistemler, ne yazık ki oyunu oynayamayacaklar. Orta seviyeler de, minimum listeden daha iyi donanımlara sahipse, oyunu satın alabilirler.

Şahsi fikrim, önerilen gereksinimdeki ekran kartı ve işlemciden bir tık daha iyi donanımın gerekli olduğunu düşünüyorum. Kısacası, oyun yüksek seviye sistem oyunu diyebiliriz.

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  AMD FX-6300 | Intel i5-2500 @ 2.7GHz
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  2 GB, NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7870
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10, x64
Depolama  16 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  AMD FX-8350 | i5-4570 @ 3.2 GHz
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  4 GB, NVIDIA GeForce GTX 960 | AMD Radeon R9 380
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10, x64
Depolama  16 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.