Squirm sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Platform üzerinden bölümleri bitirmeye çalışacağınız ve bazı bölümlerde oldukça zorlanabileceğiniz bir oyun olarak özetleyebiliriz. Basit grafik yapısı ile, oldukça düşük sisteme ihtiyaç duyuyor. Toplamda 150 bölüm ve 5 boss bulunmakta.

Genel grafik seviyesi oldukça düşük, zaten düşük seviye sistemler için çıkarılmış bir platform oyunu. Platform oyunu seven biri olarak, bazı bölümler çok eğlenceli buldum.

Bir bölümde, nesneleri göremiyorsunuz ve zıplayarak yanına yaklaşınca görebiliyorsunuz. Bu da çok tehlikeli ve macera dolu bir deneyim yaşatıyor.

Steam üzerinden satışa sunulacak olan oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Bu fikir sahibi olmamız için gayet yeterli. Bazı düşük seviye sistemlerde 512 MB ve 1 GB RAM seviyesinde donanım olabiliyor.

Eğer özellikleriniz aşağıda sıralanan minimum özelliklerden daha düşük ise, sorun çıkabilir. Pek çok düşük seviye sistemin bu oyunu rahat bir şekilde oynayabileceğini düşünüyorum.

Squirm Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Dual Core or Equivalent
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  DirectX 9 compatible video card
DirectX  Version 9.0
İşletim Sistemi  Windows XP (Recommended: Windows 7, Windows 8, Windows 10)
Depolama  150 MB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.