SoulCalibur VI sistem gereksinimleri beklediğim gibi yüksek seviye donanımları bünyesinde barındırıyor. Özellikle de grafiklerinden dolayı ekran kartına çok yük bindirecek, tabi ki bu kartı destekleyecek diğer yapı elemanları da dahil.

En sevdiğim oyun olan The Witcher 3 Wild Hunt oyunun baş kahramanı Geralt of Rivia’da bu karakterlerin içerisinde olacak, bunu ayrıca bilmeyen arkadaşlarımıza duyurmak isterim. Elbette sadece şekil olarak değil özellikleri ile beraber bulunacak.

Asıl konumuza dönecek olursak, çok ayrıntılı bir yapı bizi bekliyor. Bu yüzden sitemimiz çok üst performans sergilemiyorsa ayarları yüksek tutmaktan kaçınmak zorundayız. Orta seviye donanıma sahip oyuncular, ayarları dengeleyerek iyi bir deneyim yakalayabileceğini düşünüyorum, elbette optimizasyon konusu da burada çok önemli.

Önerilen listede GTX 1060 gibi yüksek performans veren ekran kartı görüyoruz. Bu gayet normal, çünkü hem ayrıntılı yapıyı hemde yüksek grafik ayarları ile beraber iyi grafikleri ancak bu seviyedeki donanım akıcı deneyim sunabilir. Elbette işlemci gibi diğer yapı elemanları da burada devreye girerek kartımıza destek verecektir.

SoulCalibur VI Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i3-4160 3.6GHz – Phenom II X4 965
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 660 – Radeon R7 370
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  60 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-4690 3.5GHz – FX-8370
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1060 – Radeon RX 480 Asus 8GB
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  60 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.