Soul at Stake sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan oyun yapılan binlerce inceleme sonucunda karışık olarak değerlendirildi yani pek beğenilmedi. Satın almadan önce iyi bir araştırma yapmamız şart.

Yeni nesil grafiklere ve yapıya sahip. Bu yüzden, çok eski ekran kartları ile oynanamaz, zaten listeyi incelediğimiz zaman minimum DX 11 desteklediğini hemen görüyoruz.

15 GB dosya boyutu ile gayet ayrıntılı bir tarzı var. Bu da sahip olduğumuz işlemcinin hatırı sayılır performansa sahip olması gerektiğini gösteriyor. Zaten minimum listeyi incelediğimiz zaman en iyi performansa sahip olan yapı elemanı işlemci.

Burada dikkat etmemiz gereken bir diğer özellik 16 GB RAM ihtiyacı. Bu düzeydeki nesne sayısı ile, bu RAM ihtiyacına normal gözü ile bakıyorum. Eğer donanımlarımız, minimum listedekilerden daha düşük ise satın almanızı önermiyorum.

Çünkü, optimizasyonun çok iyi olmadığı düşüncesindeyim, düşük bütçeli oyunların genel sorunsalı da optimizasyona olması gerekenden çok daha az önem vermesi. Sonuç olarak, önerilen listedeki değerlere yakın veya daha iyisine sahip olmamız gerekiyor.

Soul at Stake Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GTX 460 1GB – AMD HD 6850 1GB
DirectX  Sürüm 11
İşletim Sistemi  64-bit Operating Systems (Windows 7, 8.1)
Depolama  15 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i3-4170 – AMD FX-8300
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce 760 – AMD R9 280
DirectX  Sürüm 11
İşletim Sistemi  64-bit Operating Systems (7, 8.1, Windows 10)
Depolama  15 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.