Scythe: Digital Edition sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Şuanda erken erişimde ve 32 TL fiyatı ile Steam üzerinden satışa çıktı.

Bildiğiniz üzere strateji kategorisinde olan oyunların nesne sayısı normalden daha fazla oluyor. Bu yüzden, yapımcı firma grafikleri belirli seviyede tutarlar. Elbette bu geniş kitleye hitap etmek ve daha fazla kar yapabilmek için iyi bir adım. Yine de, grafikleri iyi olan harika yapıya sahip olan oyunlar çıkış yapmak için hazırlıklarına devam ediyor.

Asıl konumuza gelecek olursa, ilk olarak dikkat etmemiz gereken minimum DX 11 desteklediği ve Windows 7’den daha eski işletim sistemlerinde çalışmadığıdır. Bu özelliklerden dolayı aşırı düşük sistemler otomatik olarak oynayamayacaklar.

Resmi olarak sadece minimum liste açıklandı, bu fikir edinmemiz için gayet yeterli. Listeyi incelediğimiz zaman 3.0 Ghz’lik gayet hatırı sayılır performans veren işlemci görüyoruz. Grafik yapısı düşük olduğu için 1 GB DX 11 destekleyen ekran kartı işimizi görüyor.

Yukarıdaki değerler gayet normal, elbette bunlar minimum deneyim için. Ayaları biraz yüksek tutmak isteyenler daha iyi performans veren donanımlara ihtiyaç duyabilir.

Scythe: Digital Edition Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Dual Core 3.0 GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  DirectX 11 class GPU with 1024MB VRAM
DirectX  Sürüm 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.