Sailaway – The Sailing Simulator sistem gereksinimleri açıklandı! Dün itibari ile Steam üzerinden satışa sunulan ve sevenleri ile buluşan oyun, yelkencilik deneyimini harika bir şekilde yaşatıyor. Şuan için, yelkencilik alanında en iyi oyun diyebiliriz, simülasyon dünyasını kendinizi kaptırabilirsiniz.

Oyunun temelinde yelkencilik simülasyon deneyimi var ve farklı özellikleri ile eşsiz bir yapıya sahip diyebiliriz. Şuan ki boyutu 9 GB, ileri ki günlerde gelecek olan güncellemeler ile boyut önemli ölçüde artacaktır. Özellikle, manzaralar çok hoşuma gitti ve yapılan incelemelerde manzara hakkında görüşlere yer verilmiş.

Genel olarak olumlu ve pek çok oyuncunun deneyeceği bir oyun diyebiliriz. Steam üzerinden satışa sunulan oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı, bu liste fikir sahibi olmamız için yeterli.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman ekran kartı alanında bir uyarı-bilgi görüyoruz. Oyun bazı eski sistemlerde bulunana yonga setini desteklemiyor, bu muhtemelen çok düşük ekran kartlarında bulunan setlerden.

Bunun yanında, gayet düşük gereksinimler listelendiğini görüyoruz. Eğer, ekran kartınız uyum sağlar ise, düşük sistem oyunu çalıştırabilir ve belli seviyede oyun deneyimi ile oynanabilir. Oyunun manzara, kaplama ve genel grafik kalitesi gayet iyi düzeyde. Bu yüzden, rahat bir oyun deneyimi için en azından orta düzey bir sisteme sahip olmalısınız.

Sailaway – The Sailing Simulator Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.0 GHz or higher
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  DirectX®9 compliant video card or greater, 1 GB
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  9 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.