Rules Of Survival sistem gereksinimleri listesini incelediğimiz zaman oyunun düşük sistemler için dizayn edildiğini hemen anlıyoruz. Fakat, geniş haritaya ve hatırı sayılır grafiğe sahip olduğu için donanımları bazen zorlayabiliyor.

Hayatta kalma tarzında yayın hayatına geçen oyun, kullanıcılardan biraz tepki almışa benziyor. Öncelikle oyunun bize ne vadettiğini ve kendimizin ne istediğini iyi bilmeliyiz.

Oyun düşük grafikler ile hayatta kalma, aksiyon deneyimi sunuyor. fakat oyuncular ise grafiklerini beğenmediğini dile getiren pek çok incelemede bulunmuş. Yani sisteminiz diğer aynı türdeki oyunları kaldırmıyor ise, bir de bu oyunu deneyebilirsiniz, elbette beklentiyi yüksek tutmamak koşulu ile.

Asıl konumuza dönecek olursak, geniş haritalara sahip olduğu için sistemi yine zorlayacak. Yani önerilen listedeki donanımlara ne kadar yakınsak, o kadar rahat oyun deneyimi yakalayabiliriz.

Bunun yanında DX 9 desteklediği için pek çok düşük seviye sistemler oynayabilecek. Fakat, minimum listedeki donanımlardan çok daha iyisine sahip olduğunuzdan emin olun.

Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core I3-4160
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  Intel HD Graphics 4600
DirectX  Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core I5-6500
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 960
DirectX  Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.