Remnants of Naezith sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Türk geliştirici Tolga Ay tarafından hazırlanan oyun, son zamanlarda çıkan en iyi platform oyunlarından bir tanesi. Renkli ve hoş grafikleri ile pek çok oyuncunun ilgisini çekti. Ayrıca, oynanış tarzı da, oyuncular tarafından çok beğenildi.

Örümcek adama benzeyen kahramanımız ile platformları yani bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Sadece elimizdeki aleti fırlatarak değil, su üzerinde kayma gibi özelliklere kullanarak, zorlu kısımlardan geçiyoruz.

Oyunun eğlenceli kısmı ise tam burada, farklı kaçış-geçiş-atlama fonksiyonları ile, oyun keyifli bir hal alıyor. Yapılan 165 inceleme sonucunda çok olumlu olarak değerlendirildi. Tabi ki, bu bizi de sevindirdi. Bu Türk geliştiricileri adına güzel bir olay.

Geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden satışa sunulan oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Bu bilgiler, fikir sahibi olmamız için yeterli.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman gayet düşük seviye sisteme ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Kısacası, düşük seviye sisteme sahip oyuncular, bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

RAM seviyeniz 1 GB’den daha düşük değilse, bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Remnants of Naezith Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  1.4 GHz or higher
Bellek  1 GB RAM
Ekran Kartı  Dedicated card with OpenGL 2.1 support
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Windows 7 or above, 64 bit
Depolama  250 MB kullanılabilir alan

1 YORUM

  1. Harika bir türk oyunu, sistemim nasıl hocam

    İşlemci (CPU) : i7 7.nesil hq
    Bellek (RAM) : 8 gb ddr4

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.