Puyo Puyo Tetris sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Efsane Tetris oyunlarını hepimiz biliyoruz, bu oyunda farklı ve daha eğlenceli bir yapı ile karşı karşıya kalacaksınız. Pek çok modu ile güzel bir oyun deneyimi mevcut ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz iki oyunculu mücadelesi.

Grafik olarak diğer tetris oyunlarından daha iyi ve patlama efektleri mevcut. Oyun henüz yeni çıktığı ve yeni tarz renklere sahip olduğu için sistem gereksinimleri biraz fazla diyebiliriz. Özellikle patlama, ayrıntı ve renk kaplamaları gereksinimleri yükseltme konusunda etkili olmuşa benziyor.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, Türkiye piyasasında bulunan bazı düşük seviye sistemlerde bulunmayan 1 GB ekran kartı, 4 GB RAM ve i3 işlemci görüyoruz.

Bunlar minimum gereksinimler olduğu için sisteminiz bu özelliklerden daha düşük ise, oyunu satın almanızı önermiyoruz. Yeni nesil bir oyun olduğu için, bir tetris oyununun istediği gereksinimlerden biraz fazlasına ihtiyaç duyuyor. Orta seviye sistemler, oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

Puyo Puyo Tetris Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 or AMD equivalent
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  DX11 compliant video card with 1 GB VRAM
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Microsoft Windows 7 / 8 (8.1) / 10 64Bit
Depolama  4 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.