Pure Farming 2018 sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Oyunun kaç GB olduğunu ve gerektirdiği sistem derecesini inceleyelim.

Önümüzdeki hafta Steam üzerinden satışa çıkarılacak oyun, pek çok simülasyon sever tarafından beklenmektedir. Etkileyici grafikleri ile, artık farm yapma oyunu tarzını farklı bir seviyeye taşıyacak. Şuan ki yorumlar oldukça olumlu.

Grafik olarak yüksek seviye diyebiliriz, özellikle renklendirme ve ışıklandırmalar çok hoş olmuş. Size bir çiftlik atmosferini yaşarıyor. Tabi ki, tüm bu özellikler ve kalite gerekli olan donanım seviyesini yükseltiyor. Özellikle işlemciye çok ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Çünkü, etrafta etkileşim özelliğine sahip çok nesne var.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sistemlerin oynayamayacağını görüyoruz. Minimum DX 11 desteği ve i5 işlemci gereksinimi ile, düşük sistemden daha üstün donanımlara sahip olmamız gerekiyor.

Rahat bir oyun deneyim için, orta seviyenin biraz üstü olan, GTX 970 4 GB ekran kartına ihtiyaç duyuyoruz ve tabi ki bu akışı destekleyecek i7 işlemci.

Pure Farming 2018 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core I5 2,3 GHZ
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  Geforce 560 GTX 2 GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10,8,7 (64 bit)
Depolama  12 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core I7, 3,0 GHZ
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Geforce GTX 970 4 GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10,8,7 (64 bit)
Depolama  12 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.