Prismata sistem gereksinimleri açıklandı! Bugün itibari ile erken erişime açılan oyun, strateji alanında başarı elde etmesi bekleniyor. Oyun kart sistemleri üzerine dayanmış olsa da grafikleri gayet güzel ve efekt renklendirmeleri yerinde, bu yüzden oyuncuların ilgisini çekmeyi başarabilir.

Grafik olarak elbette çok üstünde değil, pek çok düşük seviye sistem kaldırabilir. Burada önemli olan akıcı bir oyun deneyimi ve efektler sırasında performans düşüşü yaşanmaması. Özellikle, kartların geçiş ekranı ve her hamle sonrası çıkan efektler o anki oyun deneyimini etkileyebilir.

Gereksinimleri incelediğimiz zaman pek çok düşük seviye sistemin oyunu rahat bir şekilde çalıştırabileceğini görüyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken, aşağıdaki notta da belirttiğimiz üzere sistemimizin yonga seti 2006’dan daha eski olmamalı. Bunun yanında en az 4 GB RAM ihtiyacı duyuyor.

İlave Not: Son derece eski (2006 veya daha eski) grafik yonga setleri, Prismata tarafından kullanılan donanım grafik hızlandırmayı desteklemeyebilir. Bu durumda, oyunun performansı düşebilir.

Prismata Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.33GHz or faster x86-compatible processor – Intel Atom 1.6GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  0.5GB VRAM is plenty
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  1 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.