PixARK sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Farklı grafik yapısı olan ve pek çok oyuncunun ilgisi çekeceğini düşündüğümüz oyun, şuanda erken erişimde. Piksel piksel yapısı olmasına rağmen, ayrıntılı seviyesi ve oynanış tarzının iyi olmasından dolay, gereksinimler yüksek.

Piksel piksel bir yapıya sahip, ama düşük seviye grafiklere değil. Grafikleri gayet iyi seviyede ve renklendirmeleri de çok hoş. Ayrıca 15 GB ayrıntılı yapısı sonucunda, istediği donanım gereksinimleri yükseliyor. Düşük seviye sistemlerin sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum.

Gereksinimleri incelediğimiz zaman, orta seviye ekran kartı ile işlemci görmekteyiz. Tabi ki, bizim orta seviyeden kastımız oyun bilgisayarı değil, Türkiye piyasasının durumuna göre sınıflandırıyoruz.

Minimum gereksinimler, piyasada bulunana düşük seviye sitemlerden daha iyi özelliklere sahip, bu yüzden düşük sisteme sahip oyuncuların bu oyunu almasını önermiyoruz.

Rahat bir oyun deneyimi için, orta seviye ve daha iyi bir sisteme sahip olmalısınız. Örneğin, GTX 770 Ti ile rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

PixARK Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Depolama  15 GB kullanılabilir alan

3 YORUMLAR

 1. 32 Bit Yalnız Daha İndirmedim 32 Bit Açılırmı Hocam…

  Ekran Kartı : ATI Radeon HD 3600 Series
  İşlemci (CPU) : Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2CPus), - 2.6GHz
  Bellek (RAM) : 3072MB RAM
 2. Oyuna giriyor ama dünya başlamıyor kaldırmıyor mu?

  Ekran Kartı : Amd readon 8750m hd 2gb
  İşlemci (CPU) : İntel core i5 4200u
  Bellek (RAM) : 4 gb
  • Merhabalar, ekran kartınız yetersiz. Radeon HD 8750M Skoru 3.2/10, minimum listede resmi olarak duyurulan GeForce GTX 660 ekran kartı skoru 6.8/10 minimum gereksinim dahi 2 katı skora sahip, aradaki performans farkı ortada. Açmaması DX versiyonundan dolayı değil, yetersiz kaldığı için, yoksa ekran kartınız DX 12 destekliyor. Açmaması gayet doğal, satın aldıysanız geri iade etmenizi öneriyorum.

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.