Pit People sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Düşük gereksinimlere sahip duyması ile pek çok oyuncunun ilgisini çeken oyun temelinde strateji ağırlıklıdır. Belli bir platform üzerinde ilerleyerek düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Hadi gereksinimleri incelemeye başlayalım.

Basit ve renkli grafiklere sahip olmasından dolayı, düşük gereksinim duyuyor. Tabi ki, oyunun tarzı ve oynanış yapısı da bu konuda etkili.

Steam üzerinden satışa sunulan oyun 2 Mart tarihinde yayınlandı ve 4 bin incelemesi yapıldı. Bu incelemeler sonucunda çok olumlu olarak değerlendirildi. Bu da, oynanış ve yapısının gayet zevkli olduğu anlamına geliyor.

Oyun resmi olarak, sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sistemlerin oynayabileceğini görüyoruz. Fakat, Türkiye piyasasında bazı düşük seviye sistemlerde 4 GB RAM bulunmamakta, eğer RAM ve ekran kartı seviyeniz aşağıdaki özelliklerden düşük ise, satın almanızı önermiyoruz.

Genel olarak değerlendirdiğimizde düşük gereksinimleri mevcut. Fakat, oyunun renkli ve hareketli grafikler var. Bu yüzden, çok düşük seviye sistemlerde donma, kasmalara neden olabileceğini unutmayalım. Orta seviye sistemler, bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

Pit People Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core 2 Duo 2GHz+
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  512 MB video card
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Microsoft® Windows® Vista / 7 / 8
Depolama  3 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.