Pillars of Eternity II: Deadfire sistem gereksinimleri resmen açıklandı! Kaç GB olduğunu ve gerektirdiği sistemi inceleyelim.

Grafikleri pek çok oyuncu tarafından beğenilen oyun, 5 Mayıs’da çıkışı için hazırlanıyor. Bunun yanında, rol yapma deneyimi sunduğu için, hitap ettiği kitlenin geniş olduğuna inanıyorum. Bakalım hangi donanımları gerektiriyor.

Oyunun grafiklerine düşük diyemeyiz, gayet gerçekçi ve güzel bir atmosfere sahip. Kamera açısı yukarıdan olduğu için, gereksinim seviyesi biraz düşüyor.

Bence, düşük gereksinim istemesinin temelinde, oynanış tarzı olduğu için. 35 GB boyutu ile, şaşırtıcı şekilde ayrıntılı bir yapıya sahip. Temelinde rol yapma olan pek çok devasa oyun, 35 GB boyuta sahip değil.

Genel olarak düşündüğümüzde, orta seviye sisteme sahip olan kişilerin oynayabileceği bir oyun diyebiliriz. Minimum DX 11 desteği istediği için, düşük sistemler ne yazık ki oynayamayacak.

Fakat, bazı düşük sistemler (zamanının iyi sistemi, pahalıya alınmış sistem) DX 11 destekli olabiliyor, eğer minimum gereksinim listesini karşılıyorsa, oyunu satın alabilirsiniz ama daha düşük ise satın almanızı önermiyorum. Çünkü, oyunun patlama efektleri vs. gayet gerinde ve güzel, DX11 destekli düşük sistemlerde sorun çıkarabilir.

Pillars of Eternity II: Deadfire Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  DirectX 11 Compatible
DirectX  DirectX 11
İşletim Sistemi  Windows Vista 64-bit or newer
Depolama  35 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5-2400 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X6 1100T
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Radeon HD 7700 or NVIDIA GeForce GTX 570
DirectX  DirectX 11
İşletim Sistemi  Windows Vista 64-bit or newer
Depolama  35 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.