Pathologic 2 sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Aksiyon, rol yapma ve hayatta kalma deneyimlerini bir araya getirerek farklı yapıya sahip olan oyun çıkış yapmak için hazırlıklarına devam ediyor.

Burada dikkat etmemiz gereken özellikler, oyunun minimum DX 11 sürümü desteklediği ve 64 bit işletim sistemlerinde çalıştığıdır. Bu özelliklerden dolayı aşırı düşük sistemler otomatik olarak oynayamayacak, grafikler gayet hoş olduğu için kesinlikle minimum listedeki donanımlardan daha iyisine sahip olmamız gerekecek.

Bazı alanlarda geniş bölgelere sahip, bu yüzden ayarları yüksek tutmamaya özen göstermeliyiz, özellikle de çevre ayarlarını sistem seviyemize göre dengelemeliyiz. Eğer, önerilen listedeki donanımlardan çok daha iyisine sahipsek ayarları çok yüksek tutabiliriz.

Sonuç olarak, orta seviye sistemler ile iyi bir oyun deneyimi yakalanabilir. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğim özellikleri karşılayan düşük sistemlerde belirli seviyede oyun deneyimi yakalayabilir, elbette aşağıdaki değerlerden daha iyi ise.

Pathologic 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i3-2115C 2.0GHz – Athlon II X3 455
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GT 740 Radeon – R5 340 (OEM)
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  15 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-750S 2.4GHz – Phenom II X4 965
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 750 Ti – Radeon R7 360X
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  15 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.