Nova Nukers sistem gereksinimleri açıklandı! Farklı bir tarzı ve gayet güzel grafiklere sahip olan oyun, önümüzdeki hafta çıkış yapmayı planlıyor. Özellikle de, harita yapısı oyuncular tarafından çokça konuşuldu. Harita yapısı sayesinde, daha aksiyon dolu bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Genel grafiği orta seviye, fakat renklendirme ve ışıklandırma orta seviyenin biraz üstünde. Bu da, ihtiyacı olan gereksinimleri biraz arttırıyor. Özellikle renkli patlama efektleri, düşük seviye sistemlerde sorun çıkaracak gibi duruyor. Bunun yanında çok ayrıntılı bir oyun olmadığı için, büyük sorunlar yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim üzere, oyun içerisinde bolca ışıklandırma ve patlama efektleri mevcut. Bu yüzden, düşük sistemlerde sorun çıkaracak ve rahat bir oyun deneyimi yaşayamayacaklar. Burada dikkat etmemiz gereken en az DX 10 destekli bir ekran kartı, bu destek ile birlikte bazı sorunlar yaşanmaz.

Orta seviye sistemler, gayet rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Çünkü, aşağıdaki önerilen gereksinimler, orta seviye bir sistem için başlangıç özellikleri niteliğinde.

Nova Nukers! Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 480
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  Windows 7/8/10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5-4690
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 680
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  Windows 7/8/10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.