Northgard sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen binlerce incelemesi yapıldı ve çok olumlu olarak değerlendirildi. Pek çok düşük sistem tarafından oynanabilecek oyun, tarzı ile kalabalık bir oyuncu kitlesinin ilgisini çekti

Temelinde strateji odağı olan oyun, Steam üzerinden 7934 defa incelendi ve çok olumlu olarak değerlendirildi. Bu, bir strateji oyunu için büyük bir başarı. Grafik olarak oldukça düşük olsa da, gayet hoş renklendirme ve kaplamalar ile göze hitap ediyor.

Bence böyle olması çok daha iyi olmuş, nitekim grafikleri yüksek olan oyunların başarısızlığına pek çok kez şahit olduk.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman oldukça düşük özellikler görüyoruz. Pek çok düşük seviye sistem bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilir. Fakat, burada dikkat etmemiz gereken çözünürlük, oyunun resmi açıklamasında en az 1366×768 çözünürlüğe sahip olmanız gerektiğini belirtiyor.

Eğer sisteminiz aşağıdaki minimum özelliklerden daha yüksek ve çözünürlük seviyenizde olması gerektiği gibiyse, sorunsuz bir şekilde oynayabileceğini düşünüyorum.

Northgard Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel 2.0ghz Core 2 Duo
Bellek  1 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  Windows Vista or better
Depolama  400 MB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel i5 3.1 Ghz Quad core
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 660 / Radeon HD 7800
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  Windows 7 or better
Depolama  400 MB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.