Ni no Kuni II Revenant Kingdom sistem gereksinimleri açıklandı! Japon RPG oyunların sıkça karşılaştığımız grafik yapısı ve ayrıntılı sistem yapısı bu oyunda da mevcut. 40 GB boyutu ile ayrıntı seviyesi oldukça yüksek, tüm bu özellikler sonucunda, ihtiyaç duyduğu donanımların seviyesi yükseliyor.

Gerçekçi grafikler yerine, ayrıntılı ve renkli yapıya sahip grafikler benimsenmiş. Renk yapısı oldukça iyi olduğu için en az DX 11 desteği istiyor. Bildiğiniz üzere, internet üzeri oynanın oyunlar, ayrıca donanım gereksinimi istemektedir. Yani, son zamanlarda SSD gibi gereksinimler ortaya çıkıyor.

Normal HDD yetersiz olduğu durumlarda drop ve takılmalar meydana geliyor. Bu konuyu açmamın sebebi, online oyun oynuyorsanız ve oynadığınız oyun güçlü grafiklere sahipse, birincisi iyi bir internetiniz olacak, ikincisi iyi bir SSD sahibi olacaksınız.

Açıklanan gereksinimlerde bu özelliklere pek belirtmezler, fakat online oyunların en çok ihtiyaç duyduğu donanımların başında gelirler.

Asıl konumuza dönecek olursak, oyunun genel grafik yapısı yüksek olduğu için, düşük seviye sistemler bu oyunu oynayamazlar. En azından orta seviye sisteme sahip olmalı ve GeForce GTX 750 Ti gibi hatırı sayılır ekran kartına sahip olmalısınız.

Rahat bir oyun deneyimi için, yukarıda bahsettiğim SSD ve güçlü bir internete sahip olmalısınız. Bunun yanında yüksek seviye sistem, yani en az GTX 970 ve i7 işlemciye sahipseniz, iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ni no Kuni II Revenant Kingdom Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-4460 / AMD FX-6300
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 260x 2 GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Depolama  40 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350
Bellek  9 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 series 3 GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Depolama  40 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.