Motorbike Garage Mechanic Simulator sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Motorları sever misiniz? Peki ya modifiye etmeyi? Bu oyunda, motorunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilir ve koleksiyon oluşturabilirsiniz. Belkide gerçekte hatta olamayacak kadar ayrıntılı şekilde.

Grafik olarak gayet net ve akıcı bir görüntüye sahip. Bu yüzden, gereksinimleri orta seviye özellikler içeriyor. Özellikle, parça ayrıntısı ve nesne fazlalığı bu gereksinimlerin normalden biraz daha fazla olmasına sebep oluyor.

Ayrıca, oyunun zevkli olduğunu ve motor severler tarafından beklendiğini de belirtmek isterim. 14’ünde yani haftaya çıkış yapmayı planlıyor, steam üzerinden takip edebilirsiniz.

Steam üzerinden satışa sunulacak oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Bu gereksinimler orta seviyenin biraz üstü diyebiliriz. Kesinlikle düşük seviye sistemler bu oyunu satın almamalılar.

Orta seviye sistemler, ekran kartı yönünden bir sorun yaşayabilir. Yine de, rahat bir şekilde oynayabileceklerini düşünüyorum.

Motorbike Garage Mechanic Simulator Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-4590
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Windows 7+
Depolama  Belirtilmedi

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.