MOTHERGUNSHIP sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! İstediği ve gerektirdiği donanım seviyesinden dolayı pek çok oyuncu ne yazık ki deneyim yaşayamayacak. Burada dikkat etmemiz gereken temel özelliklere bakalım.

İlk olarak Windows 10 64 bit işletim sisteminden daha eski sürümlerde çalışmadığını kesinlikle unutmayınız. Bu konuyu ayrıca belirtip uyarıyorum çünkü ziyaretçilerimizin büyük bir kısmı Win 7 sürümü kullanmakta.

Minimum DX 11 destekliyor, zaten aşağıdaki yani minimum listedeki donanımlara sahip olduğunuz zaman bu tip temel özelliklere de otomatik olarak sahip olmuş oluyorsunuz.

Aksiyon ve FPS kategorisinde karşımıza çıkacak. Yani bizlere akıcı bir oyun deneyimi gerekli, bu yüzden önerilen listeye çok yakın değerlere sahip olmalıyız.

Sonuç olarak, orta seviye sistem ile akıcı bir deneyim yakalanabilir. Kesinlikle aşağıdaki değere sahip olmadan satın alma işlemini yapmayınız.

Burada dikkat etmemiz gereken ayarları yüksek tutmak istediğimiz zaman GTX 1060 gibi yüksek performansa sahip ekran kartı elimizde olmalı, tabi ki diğer donanımlarımız da bu kartı destekleyecek seviyede ve performansa olmalılar.

MOTHERGUNSHIP Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  (Windows 10 64-bit)
Depolama  Belirtilmedi
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  (Windows 10 64-bit)
Depolama  Belirtilmedi

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.