Memories Of Mars sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Harika grafiklere sahip olan ve rahat bir oyun deneyimi için yüksek seviye sisteme ihtiyaç duyan oyun, Steam üzerinden satışa sunulacak. Şimdiden pek çok bekleyeni var ve popüler oyunlardan birisi olabilir.

Oyunun genel grafik yapısı yüksek seviye diyebiliriz, ayrıntı yapısına da orta seviye. Fakat, FPS tarzı aksiyon, macera ile harmanlanan akıcı bir oyun olduğu için yüksek sistem istemesi gayet normal. Çünkü, yakın kamera ile hareketli efektler çok daha fazla sistemi zorluyor. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda düşük seviye sistemlerin, ne yazık ki oynayamayacağını görüyoruz.

Önerilen gereksinimlerde listelenen özellikler pek çoğumuzda mevcut değil, şahsen GTX 1050 ekran kartına sahibim ve benchmark skoru 8/10, duyurulan ekran kartı ise GTX 1060 ve benchmark skoru 10/10, aradaki fark ortada.

Grafikleri kısarak ve belki de rahat bir oyun deneyimi yaşayamadan oynayabilirim. Minimum gereksinimleri karşılamıyor veya daha iyisine sahip değilseniz, oyunu satın almanızı önermiyorum.

Memories Of Mars Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5-4670K (AMD FX 6300)
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 660
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  64-bit Windows 10
Depolama  14 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-7600K (AMD Ryzen 5-1600)
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GTX 1060 6GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  64-bit Windows 10
Depolama  14 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.