Madden NFL 19 sistem gereksinimleri orta seviye donanımları bünyesinde bulunduruyor. Beklediğim gibi ayar menüsü oldukça geniş, yani grafikleri yüksek tuttuğunuz zaman hatırı sayılır ekran kartına ihtiyaç duyacak.

Her zaman ki gibi dikkat etmemiz gereken bazı temel özellikler var, ilk olarak minimum DX 11 desteklemesi, bu özellikten dolayı eski ekran kartları ile oynanamaz. Bunun yanında en eski Windows 7 64 bit işletim sisteminde çalıştığı da unutmayınız.

50 GB dosya boyutu ile karşımıza çıkıyor, yani ayrıntılı yapıya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca ekranda gördüğünüz nesne sayısı da fazla. Hal böyle olunca minimum ve önerilen liste arasında performans fark değeri de çok oluyor. Yani ayarları yüksek tutmak isterseniz, önerilen listedeki değerlere ve performansa sahip olmalısınız.

Alanında en başarılı markalardan biri olduğu için, popüler bir yapı haline gelebileceğini düşünüyorum. Şahsen diğer spor oyunlardan daha çok ilgimi çekti ve deneyim yaşamak istediğim bir spor dalı.

Sonuç olarak, iyi ve akıcı deneyim yakalamak için kesinlikle en az orta seviye sistem seviyesi öneriyorum, en azından minimum listedekilerden daha iyisi elinizde bulunmalı.

Madden NFL 19 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i3-2100 3.1GHz – Phenom II X4 965
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 460 – Radeon R7 260X v3
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  50 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-2300 2.8GHz – FX-8120
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1050 Ti 4GB – Radeon RX 560 2GB
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  50 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.