Junkyard Simulator sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Güzel bir konuyu ele alan ve farklı bir simülasyon deneyimi yaşatacak olan oyun, 1 ay sonra çıkışını gerçekleştirecek. Gayet güzel grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz, şuan için resmi olarak sadece minimum gereksinimler açıklandı!

Oyunun grafiklerine düşük seviye diyemeyiz, gayet hoş ve gerçekçi grafiklere sahip. Ayrıca ışık ve renklerde göze güzel görünüyor. Hal böyle olunca minimum gereksinim seviyesi biraz yükseliyor. Yine de, pek çok oyuncunun rahatlıkla oynayabileceğini düşünüyorum.

20 GB dosya boyutu ile, ayrıntılı bir yapıya sahip. Burada dikkat etmemiz gereken, çevredeki nesne sayısı seviyesi, eğer etkileşime gireceğimiz fazla nesne var ise, sistemde zorlama ve küçük kasıntılara neden olabilir.

Resmi olarak sadece minimum listenin açıklandığından bahsetmiştik, bu listede hatırı sayılır GTX 660 ekran kartını görüyoruz.

Bu pek çok düşük sistemde bulunmamakta, eğer minimum listede bulunan donanımlardan daha düşük özelliklere sahipseniz, oyunu satın almanızı önermiyorum. Çünkü, gayet hoş ve kaliteli grafiklere sahip, ayları minimuma indirerek, perişan etmeye gerek yok.

Junkyard Simulator Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 3.0 GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows (64-bit) 7 or Newer
Depolama  20 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.