Islands of Nyne: Battle Royale sistem gereksinimleri tahmin ettiğim gibi yüksek seviye donanımları kapsıyor. Hayatta kalma tarzında olduğu için geniş haritaya sahip olacak, bildiğiniz üzere bu geniş ve ayrıntılı yapı da donanımlarımızı epeyce zorlayacak.

DX 11 desteklediği ve minimum Windows 7 64 bit işletim sistemin çalıştığı için otomatik olarak aşırı düşük seviye donanımlar ile oynanamayacak. Bu tip temel özelliklere sahipsek liste üzerinde bakalım bizden hangi değerleri istemiş.

Hayatta kalma deneyimini tam anlamıyla yaşatmak için geniş alanlara ihtiyaç duyulur. Yani 25 GB dosya boyutuna sahip olması gayet doğal. Burada ilk olarak dikkat etmemiz gereken sahip olduğumuz donanımların kesinlikle ve kesinlikle minimum listedeki performans değerlerinden daha iyi olması gerekli.

Çünkü, bu oyunun türünden dolayı iyi performans mutlaka gerekli olacak. Hatta bazı ayarlar için bile önerilen listedeki değerlerin yetersiz kalabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden özellikle çevre ayrıntısı gibi bazı ayarları yüksek tutmamak gerek.

Sonuç olarak akıcı deneyim için, orta seviyenin biraz üzerinde donanımlara sahip olmamız gerekli. Eğer biraz da güzel grafikler ile oynamak istiyorsak, ya önerilen listeye sahip olmamız ya da GTX 1070 gibi daha iyi ekran kartına ihtiyaç duyacaktır.

Islands of Nyne: Battle Royale Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i5-2500K 3.3GHz – FX-8320
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 660 – Radeon HD 7850
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  25 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz – Ryzen R5 1600
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1060 – Radeon R9 290
DirectX  DX 12
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  25 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.