Into the Breach sistem gereksinimleri açıklandı! Pek çok strateji hayranının beklediği oyun geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden çıkışını yaptı. Sadece birkaç gün geçmesine rağmen 1100 inceleme yapıldı ve çok olumlu olarak değerlendirildi, strateji tarzını iyi bir şekilde yansıtmış.

Oyunun grafikleri oldukça düşük seviyede ve toplam boyutu 300 MB, ayrıntı seviyesi de düşük diyebiliriz. Bu yüzden, oldukça düşük seviye sisteme ihtiyaç duyuyor.

Steam üzerinden yapılan incelemeleri okuduğumda güzel bir cümleye rastladım. Satranç oynadığınızı ve sadece üç piyon ile yendiğinizi düşünün! Bu cümleden şu sonucu çıkarabiliriz, oyunun strateji yapısı mükemmel ve oyuncular tarafından beğenilmiş.

Resmi olarak sadece minimum gereksinimler açıklandı. Gereksinimleri incelediğimiz zaman son derece düşük seviye özellikler görüyoruz.

Bu özellikler Türkiye piyasasında bulunan pek çok düşük seviye sistemde bulunuyor. Bu yüzden, rahat bir şekilde oynayacağınızı düşünüyorum.

Sistem özellikleriniz hakkında fikriniz yok ise, aşağıdaki yorum sisteminde bulunan menülere özelliklerinizi gerebilir ve analiz etmemizi sağlayabilirsiniz.

Into the Breach Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  1.7+ GHz
Bellek  1 GB RAM
Ekran Kartı  Must support OpenGL 2.1 or higher. Intel HD 3000
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Windows Vista/7/8/10
Depolama  300 MB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.