Insidia sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. İnternet bağlantısı ile oynayabileceğiniz strateji tabanlı bir oyundur. Yapılan 149 inceleme sonucu çoğunlukla olumlu olarak değerlendirildi. Bu da, strateji alanında başarılı olduğu ve oyuncuların yapıyı genel olarak beğendiği anlamına geliyor.

Oyunun grafik kalitesi ve ayrıntı derecesi gayet düşük seviyede. Pek çok sistem, bu oyunu normal şekilde çalıştırabilir. Strateji oyunları genel olarak düşük gereksinim istemektedir, eğer çok farklı bir oynanış tarzı yok ise, bu genelde bu şekilde yapılır.

Önemli olan geniş kitleye hitap etmek ve oynanış tarzı ile oyuncuları bağlamak. Bu oyunda da, bu iki konuya özen gösterdiklerini görüyoruz.

Gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sistemlerin oyunu oynayabileceğini görüyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken RAM seviyemiz ve hatırı sayılır bir erkan kartı.

Türkiye piyasasında bulunan bazı düşük seviye sistemlerde 4 GB RAM’den daha az özellik bulunmakta. Eğer RAM seviyeniz 512 – 1 – 2 GB ise, oyunu satın almanızı önermiyoruz. Orta seviye sistemler, oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

Insidia Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Dual-Core 2.0 GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  DirectX 10 compatible graphics card
DirectX  Version 10
İşletim Sistemi  64-bit Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.