Infernium sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Güzel grafiklere sahip olan oyun, pek çok oyuncu tarafından bekleniyor ve önümüzdeki ay içerisinde çıkış yapmak için hazırlanıyor. İçerdiği aksiyon ve gerilim deneyimi ile, pek çok oyuncunun memnun olacağını düşünüyoruz.

Genel grafik yapısı hoş ve belirli seviyede ayrıntılı. Aslında ayrıntı seviyesi orta veya biraz düşük diyebiliriz. Çünkü, oyunun dosya boyutu 3 GB ve bu kadar macera deneyimini nereye sığdırmışlar, merak konusu cidden.

Ayrıca kaplama ve renklendirme çok hoşuma gitti. Karakterimizin kullandığı özelliklerinde efektleri gayet güzel. Tüm bu özellikler sonucunda, tabi ki gereksinimler biraz yüksek.

Aşağıdaki minimum gereksinimleri incelediğimiz zaman, GTX 750 Ti gibi hatırı sayılır bir ekran kartı görüyoruz. Oyun ekran kartına, diğer oyunlardan daha fazla ihtiyaç duyuyor. Nesne sayısı az olduğu için RAM’e o kadar çok ihtiyaç duymuyor.

Bu ekran kartı seviyesinde bir ekran kartı düşük sistemlerde olmadığı için, düşük sistem sahiplerinin bu oyunu satın almalarını önermiyoruz.

Ekran kartı ve işlemci donanımınızın özelliği, orta seviyenin biraz üzerinde yani önerilen gereksinime yakın veya daha iyi ise, rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Infernium Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
DirectX  Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Depolama  3 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i7-3770 / AMD® FX-8350
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA® GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 series
DirectX  Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Depolama  3 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.