House Flipper sistem gereksinimleri  seviyesi ortalamanın üzerinde sayılabilir. Oyun ile ev inşası hakkında simülasyon deneyimi yaşayabilirsiniz ve gayet başarılı grafiklere sahip. Bunun yanında, pek çok oyuncunun hoşuna gidecek bilgi ise düşük sisteme ihtiyaç duyması. Bu ayrıntı seviyesinin az oluşundan kaynaklanabilir.

Genel grafik yapına orta seviyenin biraz üstünde diyebiliriz. Çünkü, kaplama ve ışıklandırma gayet iyi olmuş, hoşuma gittiğini belirtmek isterim. Bununda yanında 4 GB boyutu ile ayrıntılı olmayan bir yapıya sahip.

Tabi ki, ayrıntıdan kastım geniş alanlara ve nesne sayısının az olması. Bunun yerine belirli bir alanda simülasyon deneyimi yaşıyorsunuz. Düşük sisteme ihtiyaç duymasının ana nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.

Aşağıda listelenen minimum donanımlar bazı düşük seviye sistemlerde bulunmaktadır. Eğer sisteminiz daha düşük ise, satın almanızı önermiyorum. Çünkü, rahat bir oyun deneyimi için, sisteminizin orta seviyeden daha iyi olması gerekli.

House Flipper Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows® 7/8/10, 64-bit
Depolama  4 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5-8400 ya da AMD Ryzen 5 1600
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon RX 580
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows® 10, 64-bit
Depolama  4 GB kullanılabilir alan

16 YORUMLAR

 1. benim performansım 15-30 FPS arası burdan biraz çıkarım yapabilirsiniz.

  Ekran Kartı : R7 250 2GB
  İşlemci (CPU) : Pentium G4560
  Bellek (RAM) : 8 GB
  • Ekran kartınız, minimum listedeki GeForce GTX 560 kartının bir tık altında performansa sahip. DX 12 desteklediği için sorun çıkarmadan açacaktır, fakat kartınız düşük performansa sahip olduğu için drop ve kasıntılı deneyim sunacak. Yinede minimum düzeyde deneyim yakalanabilir.

  • Ekran kartınız minimum değerler için yetersiz, minimum değer 6/10, ekran kartınız ise 2/10 skora sahip, bu yüzden satın almanızı önermiyorum.

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.