Heroes of Hammerwatch sistem gereksinimleri açıklandı! Yarın itibari ile Steam üzerinden satışa sunulacak oyun, içerdiği aksiyon ve düşük gereksinimleri ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Pek çok platformda çıkış yapmasının ardından, PC sürümü de sevenleri ile buluşuyor.

Oyunun yapısı gayet basit, ateş et ve yok ederek bölümleri geç. Ödüller sonucu eşya al ve kendini geliştir, ayrıca becerilerini seviye atlat. Bu tür basit oyunlar, sistemi düşük oyunlar için harika diyebiliriz. Çünkü, size belirli bir seviye aksiyon deneyimi ve oyun keyfi sunar.

Tüm bunların üzerine, düşük gereksinim duymak için, grafikler ve fonksiyonları sıfıra indirir. Sonuç olarak, geriye odaklanacağınız aksiyon ve bölümleri geçmek kalır. Pek çok oyuncu bu düzenden memnun olduğu için, bu tarz oyunlar sürekli olarak çıkmaktadır.

Steam üzerinden satışa sunulan oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıkladı. Bu fikir sahibi olmamız için yeterli.

Oyunun grafik seviyesi ve detay fonksiyonları oldukça düşük. Bu yüzden, düşük seviye sisteme sahip oyuncular, bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler. Aşağıda listelenmiş özellikler pek çok düşük seviye sistemde bulunmaktadır.

Heroes of Hammerwatch Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core™ Duo
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  OpenGL 3.2+ / DirectX 11+
DirectX  DirectX 11
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  500 MB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.