Guns, Gore and Cannoli 2 sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Harika ve basit oynanış tarzı ile pek çok oyuncunun ilgisini çekti ve iyi bir şekilde satmaya devam ediyor. Eski aksiyon oyunlarını hatırladınız mı? İşte bu oyun ile nostaljik bir aksiyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oyunun temel mantığı basit, hikayede yer alan düşmanları yok etmek için platform üzerinde ateş ederek ilerliyoruz. Eski aksiyon oyunlarından da hatırlayacağınız üzere basit ve zevkli oynanış tarzları mevcuttu. Aynı şekilde, bu oyununda oynanış tarzı eskiyi hatırlattığı için, pek çok oyuncudan olumlu yanıt aldı.

Steam üzerinden 2 Mart tarihinde satışa sunulan oyunun şuanda 81 incelemesi yapıldı ve bu incelemeler sonucunda çok olumlu olarak değerlendirildi.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sisteme sahip oyuncuların oyunu oynayabileceğini görüyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken özellik, 4 GB RAM ve 256 MB üzeri ekran kartı. Eğer bu özelliklere eşdeğer ve daha iyisine sahipsek, rahat bir şekilde oyunu oynayabiliriz.

Guns, Gore and Cannoli 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  1.7+ GHz or better
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  Radeon HD5450 or better; 256 MB
DirectX  Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi  Windows Vista/Windows 7/Windows 8
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.