God’s Trigger sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Güzel bir aksiyon deneyimi sunduğu ortada, oynanış yapısından dolayı pek çok kullanıcı sorunsuz şekilde oynayabilecek, yani düşük seviye donanımlar ile çalıştırılabilir.

Burada dikkat etmemiz gereken ilk olarak minimum DX 11 desteklediğidir. Bu pek çok düşük ekran kartında bulunmaz, yine de bazı kartlarda bulunabilir. Bunun yanında en eski Windows 7 işletim sisteminde çalıştığını da unutmayınız.

Aksiyon dolu yapıya sahip olduğu için önerilen listeye ne kadar yakın değerlere sahip olursak o kadar iyi olacak. Elbette bu tüm oyunlar için geçerli olan bir kural.

Burada dikkat etmemiz gereken işlemcimiz. Çünkü, grafik olarak bizlere pek bir şey sunmada 10 GB dosya boyutu ile ayrıntı seviyesi orta derecede. Yani, bazı durumlarda işlemcinin performansına ihtiyaç duyacaktır.

Sonuç olarak, yukarıda saymış olduğum temel özellikleri karşılayan düşük seviye donanımlar ile oynanabilir, elbette iyi bir deneyim için daha iyi değerlere sahip olmalıyız.

God’s Trigger Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core 2 Duo E4600 2.4GHz – Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GT 720 – Radeon HD 3800 series
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 32
Depolama  10 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i3-3240 3.4GHz – Phenom II X4 40
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 650 2GB – Radeon HD 6770
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  10 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.