Ghost of a Tale sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Gayet iyi seviyede grafiğe ve renklendirmeye sahip olan oyun, son zamanların en iyi kaçış oyunlarından birisi olabilir. Hatta Steam üzerinden yapılan incelemeler sonucunda 10/10 olarak değerlendirildi, bu harika bir sonuç.

Genel grafiği orta seviyenin biraz daha üstünde olduğu için, düşük seviye sistemler bu oyunu oynayamayacak. Oyunun ayrıntı seviyesi yüksek olmasa da, çevre ile sürekli olarak etkileşim halindesiniz, bunun yanında grafiklerde iyi olunca gereksinimlerin seviyesi de otomatik olarak artıyor.

Özellikle, DX 11 desteği ve en az 2.5 GHz i5 işlemciye ihtiyaç duyduğu için, düşük sisteme sahip oyuncuların bu oyunu satın almalarını önermiyoruz. Çünkü, akıcı bir oyun deneyimi için önerilen gereksinimler gerekli ve düşük sistemler minimum gereksinimleri dahi karşılamıyor.

Oyun ağırlıklı olarak işlemciye ihtiyaç duyuyor, tabi ki ekran kartına da ihtiyaç duyuyor, fakat işlemci seviyeniz yüksek ise daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer iyi şekilde optimize edilmişse, orta seviye sistemler bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler.

Ghost of a Tale Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel i5 – 2.5Ghz
Bellek  3 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) or AMD Radeon R9 270
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 64bit
Depolama  5 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel i7 – 3.4Ghz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 770 (3GB) or AMD Radeon R9 285
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 8.1 64bit
Depolama  5 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.