Gears Tactics sistem gereksinimleri son teknoloji ürünleri bünyesinde barındırıyor. Bu şekilde bir liste ile karşılaşacağımızı tahmin etmiştim, çünkü ayrıntılı yapının üzerinde güzel grafikler eklenince yüksek performanslı donanımlara ihtiyaç kaçınılmaz.

80 GB dosya boyutuna sahip, elbette geliştirilme aşamasında olduğu için bu değer değişebilir. Yine de üst düzey ayrıntılı yapısı var, ayrıca ekranımızda görmüş olduğumu ve etkileşime gireceğimiz nesne sayısı da fazla, donanımlarımızı zorlayacak ana özellikler arasında bunları sayabiliriz, tabi ki güzel grafikler de dahil.

İlk olarak dikkat etmemiz gereken oyunun minimum DX 12 desteklediği ve Windows 10 64 bit işletim sisteminde çalıştığıdır, bu özelliklere sahip olduğunuzdan emin olunuz.

Önerilen listeyi incelediğimiz zaman GTX 1080 görmekteyiz. Yani ayarları yükseğe çekerek oynamak isterseniz, işiniz biraz zor gibi. Son teknoloji yapı elemanlarına ihtiyaç duyacaksınız, zaten bu elemanları aşağıdaki listede görüyorsunuz.

Sonuç olarak, minimum deneyim için orta seviyenin biraz üzerinde donanımlar gerekecek, özellikle de işlemciye çok yük bindirilecek. Düşük seviye sistem elemanlarına sahipseniz kesinlikle oynamanızı önermiyorum.

Gears Tactics Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i5-3470 3.2GHz – FX-6300
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 750 Ti – Radeon HD 7850
DirectX  DX 12
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  80 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i7-4790 4-Core 3.6GHz – FX-9590
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1080 – Radeon R9 FURY X 4GB
DirectX  DX 12
İşletim Sistemi  Win 10 64
Depolama  80 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.