Farming Simulator 19 sistem gereksinimleri tahmin ettiğim üzere bazı düşük seviye donanımlar tarafından oynanabilecek. Zaten oyunun amacı geniş kitleye hitap etmek ve çiftlik simülasyonunu en iyi şekilde uygulayabilmek.

Geniş kitleden kastımız, her sistemin oynayabileceği yapıya sahip olmaktır. Bildiğini üzere, önceki yıllarda çıkan serilerde de, bu şekilde deneyim yaşadık elbette bu konuda oyunun optimizasyonu çok önemli. 32 bit işletim sistemlerinde çalıştığı ve DX 9 desteklediğinden dolayı eski ve yeni ekran kartlarında sorunsuz şekilde çalışacaktır.

Burada dikkat etmemiz gereken, sahip olduğumuz performansa göre ayaları dengelemek. E3’de gördüğünüz üzere güzel grafikler ile karşımıza çıkacak. Eğer bu grafikler videoda yansıtıldığı derecede iyi ise, sistemimizi bir hayli zorlayacaktır. Bu yüzden minimum listeden daha iyi değerleri sahip olmamız gerekebilir.

Ayarları yüksek tutmak isteyen oyuncular GTX 660 gibi hatırı sayılır ekran kartına ve daha iyisine ihtiyaç duyacaktır. Özellikle de çevre ayrıntısı çok önemli, her ne kadar dosya boyutu az olsa da etraftaki nesne sayısı fazla olduğundan bu ayara ayrıca dikkat etmeliyiz.

Farming Simulator 19 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core 2 Duo E4400 2.0GHz – Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTS 450 v4 – Radeon HD 6770
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Win 7 32
Depolama  6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core 2 Duo E6850 3.0GHz – Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 660 – Radeon R9 270 v2
DirectX  DX 9
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  6 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.