Elium – Prison Escape sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Steam üzerinden oyuncular ile yeni buluşan oyun, çekici grafikleri ile pek çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı. Dövüş mekanikleri bazı oyuncular tarafından beğenilmese de, pek çok seveni tarafından beğenildi.

Hapishaneden kaçış ne kadar zor olabilir? Bu deneyimi size iyi bir şekilde yaşatacak ve çeşitli engelleri aşarak kaçmaya çalışacaksınız. Konu biraz basit gibi dursa da, gayet aksiyon dolu bir deneyim yaşıyorsunuz.

Burada dikkat etmeniz gereken, çevredeki nesneleri doğru şekilde kullanmak ve olabildiğince çok darbelerden kaçmaktır. Bu ikisini iyi bir şekilde yaparsanız, geriye sadece aksiyon deneyimi kalır.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, Türkiye piyasasında bulunan düşük seviye sistemlerden daha iyi bir sistem istediğini görüyoruz. Bu yüzden, düşük seviye sisteme sahip oyuncuların, bu oyunu satın almalarını önermiyoruz. Eğer sisteminiz aşağıda belirtilen minimum özelliklerden daha iyi ise, düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Rahat bir oyun deneyimi için GTX 970 ve i7 işlemci gerekli, oyunun ayarlarını biraz yükselttiğiniz zaman, yüksek sayılabilecek sistem gereksimi duyuyor.

Elium – Prison Escape Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  High-Performance Dual Core CPU veya Quad Core CPU
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD5850
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 (64 Bit)
Depolama  Belirtilmedi
ÖNERİLEN:
İşlemci  AMD FX 8000 series or better – Intel Quad i7 Core CPU
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 290
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 (64 Bit)
Depolama  Belirtilmedi

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.