Deadstep sistem gereksinimleri açıklandı! Yüksek seviye grafiklere sahip olan ve pek çok oyuncunun ilgisini çekeceğini düşündüğümüz oyun 10 Mart itibari ile Steam üzerinden satışa sunulacak. Grafikleri ve renklendirme seviyesi yüksek olduğu için gereksinimleri de yüksek seviyede.

Grafikleri genel olarak siyah temalı olsa da, ışıklandırma ve renk efektleri oldukça iyi. Hatta ekran kartınız en az DX 11 desteği sunmalı, ancak bu şekilde renkler ve grafikler istenilen seviyede görünür.

Bunun yanında, alan dar olmasına rağmen 7 GB gibi gayet yeterli bir boyutu var. Çevredeki nesneler ile etkileşime geçmek, odaların kalitesi ve döşemenin renklendirmesi yüksek seviyede. Tüm bunların sonucu olarak, Türkiye piyasasına göre yüksek sayılabilecek bir sisteme ihtiyaç duyuyor.

Steam üzerinden satışa sunulacak oyun, resmi olarak sadece minimum gereksinimleri açıklandı.

Gereksinimleri incelediğimiz zaman i5 işlemci ve GTX 1050 ekran kartı görüyoruz. Bu düşük seviye sistemlerde bulunmaz. Kesinlikle düşük sistemlerin bu oyunu almasını önermiyoruz.

Bunun yanında, orta seviye sistemler bazen daha düşük özelliklere sahip olabiliyor. Tabi ki bunlar Türkiye piyasası için geçerli cümlelerimiz. Eğer ekran kartı ve işlemci seviyeniz aşağıda listelenen özelliklerden daha düşük ise, düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Deadstep Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5 or AMD equivalent
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  Nvidia GeForce GTX1050 2GB VRAM – AMD R9 370 2GB VRAM
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Depolama  7 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.