Dead Island 2 sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Oyun geliştirilmeye ve pek çok yenilik eklenmeye devam ediliyor. Uzun bekleyişlerin ve ertelemelerin ardında çıkış yapmak için pek çok hazırlığa başladı bile.

2011 yılı içerisinde birinci bölümü çıkış yapmıştı ve benim en sevdiğim oyunlar arasında yerini aldı. Güzel grafiklere ve oynanış tarzına sahip olması benim gibi pek çok oyuncuyu etrafında toplamasına yetti.

İkinci oyunu için ilk oyunda yapılan pek çok hatanın yapılmayacağı hakkında pek çok duyuru ve yazı mevcut, bakalım hangi özellikler eklenecek ve geliştirilecek.

Asıl konumuza dönecek olursak, düşük seviye sistemler bu oyunu ne yazık ki oynayamayacaklar. Ayarları biraz yüksek tutmak istediğinizde GTX 1060 gibi yüksek seviye ekran kartına ve sisteme ihtiyaç duyacaktır. Nihayetinde oyun yeni nesil grafik ve yapı ile karşımıza çıkacak, bu değerler gayet normal.

Minimum listede belirtilen donanımlardan daha iyisi gerekli olacaktır, ilk oyundan hatırlarsanız çevreye çok özen gösterilmiş ve ayrıntı seviyesi yüksekti. Aynı şekilde bu oyunda da çevreye özen gösterilerek ayrıntı seviyesi yükseltilecek.

Yani sistemi zorlayan bir yapı halinde olacak. Kısacası, iyi bir oyun deneyimi yakalama için orta ve yüksek seviye sisteme sahip olmanız gerekli, düşük sistemlere önermiyoruz.

Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i3-560 3.3GHz – Phenom II X4 805
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 750 Ti – Radeon R7 360X
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  40 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-4670K 3.4GHz – FX-8370
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1060 – Radeon RX 580 8GB
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  40 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.