Bum Simulator sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Sadece minimum liste açıklanmış olsa da, bu fikir edinmemiz için gayet yeterli. Grafikleri hoş olduğundan donanımlarımızı biraz zorlayacak gibi.

Biraz maceracı bir yapısı olan oyun, farklı bir konuda simülasyon deneyimi sunmuş. Pis, sürekli içki içen ve insanlara kötü davranan birini yöneteceğiz. Bu gerçekten farklı bir bakış açısı olmuş, şahsen çok ilgimi çekmedi ama stresten biraz uzaklaşmak için ara ara oynayabileceğim, eğlenebileceğim yapıda.

DX 9 desteklediği için yeni ve eski ekran kartlarında sorunsuz şekilde çalışacaktır. Ayrıca dikkat etmeniz gereken özelli 64 bit işletim sisteminde çalıştığıdır.

i3 işlemcinin hatırı sayılır performans veren sürümünü istediğini görüyoruz. Bu gayet normal, çünkü çevre biraz geniş ve pek çok ayrıntıya sahip. Bu ayrıntı seviyesi, sistemimizi zaman zaman zorlayacaktır.

Sonuç olarak, rahat bir deneyim yakalamak için bence orta seviye donanımlara ihtiyacımız olacak, özellikle de ayarları yüksek tutmak isteyen oyuncular, aşağıda bulunan listeden daha iyi değerlere sahip olamaları gerekecek. Nihayetinde oyunun grafikleri gayet güzel.

Bum Simulator Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 3.0 GHz
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows (64-bit) 7 or Newer
Depolama  8 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.