Biomutant sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Belirli seviye aksiyon ve rol yapma deneyimi yaşatan oyun çıkış yapmak için hazırlanıyor. Farklı ve güzel grafiklere sahip olduğundan dolayı pek çok oyuncunun ilgisini çekecek gibi. Ayrıca gereksinimleri de çok yüksek değil.

Genel grafik yapısı gayet hoş, hatta çevre atmosferini ve kaplamalarını çok beğendiğimi söyleyebilirim. Oyun kesinlikle yüksek ayarlarda oynanması gereken bir oyun, bu yüzden düşük seviye sisteme sahip oyuncuların satın almasını önermiyorum.

Şuanda incelediğim kadarıyla, çevre grafikleri çok daha ön planda, düşük sistemde oynamak için bu ayarları kıstığınızda bir anlamı kalmayacak gibi.

Minimum özelliklerde GeForce GTX 780 ekran kartını görüyoruz, bu ekran kartının benchmark skoru 9.1/10 yani gayet hatırı sayılır bir ekran kartı. Bu yüzden, sisteminiz minimum gereksinimleri karşılaşmıyorsa, oynamanızı tavsiye etmiyorum. Oyun orta seviye ve yüksek seviye sistemler için yapılmış yeni nesil oyunlardan bir tanesidir.

Geliştirici Notu: Oyun halen gelişim aşamasında olduğu için, gereksinim listesi değişebilir.

Biomutant Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.6 GHz Intel Core i5-750 – 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  2 GB Direct3D 11 (GeForce GTX 780 or Radeon R280)
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 or higher (64 bit)
Depolama  10 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.